powrót

O nas

NACISK to Festiwal Druku organizowany przez drukarnię internetową Drukomat.pl, w ramach którego odbędą się prelekcje, warsztaty, wystawy, targi, projekcja filmów oraz afterparty. W te dwa wyjątkowe dni połączymy świat druku z branżą kreatywną pod jednym wspólnym hasłem: branding. 6 i 7 października spojrzymy na niego oczami ekspertów różnych branż. Do współpracy zaprosiliśmy mentorów, specjalistów poligraficznych, rzemieślników oraz licznych twórców, którzy przekazywać będą najnowszą wiedzę z zakresu identyfikacji wizualnej, znaków graficznych, tożsamości marki, projektowania i biznesu.

Specjalnie na to wydarzenie tworzymy POP - UP Drukomat.pl, w którym będzie można z bliska zobaczyć i dotknąć produkty dedykowane do brandingu i identyfikacji wizualnej w firmowych wnętrzach. Opowiemy jak tworzyć ciekawe produkty z materiałów twardych oraz jak korzystać z naszych technologii druku. Będzie można również porozmawiać ze specjalistami marki Drukomat.pl w kontekście współpracy biznesowej.

Ważną częścią Festiwalu są targi z udziałem 33 wystawców: ilustratorów, grafików i wydawnictw, którzy będą wystawiać swoje prace na sprzedaż. Nie zapominamy również o ważnym aspekcie budowania sieci kontaktów – będzie ku temu okazja na sobotnim afterparty.

organizator: